images

Увага! Новинка! Замовляйте тури через інтернет

Новинка! Замовляйте тури через інтернет-магазин

Відтепер ви можете замовити і придбати тур не виходячи з дому чи офісу. Якщо ви працюєте і вам незручно добиратися в офіс туристичної агенції "Ваш відпочинок" в Тернополі, ви можете придбати туристичний пакет через інтернет.

Для цього вам потрібно вказати тур, який ви вибрали, надіслати на електронну пошту турфірми дані закордонних та українських паспортів усіх туристів, які їдуть в тур та оплатити путівку будь-яким зручним для вас способом електронного переказу коштів. Реквізити для оплати менеджер вишле вам одразу після прийняття вашої заявки та даних паспортів. Опісля менеджер вишле вам електронні варінти авіаквитків, ваучера та страхівки. Такі умови діють для поїздок в безвізові країни.

Якщо ж для поїздки потрібні візи, то після замовлення туру доведеться принести необхідний пакет документів, завітавши в офіс турфірми в Тернополі. Наша адреса: вул. Київська. 1 навпроти магазину "гермес" та салону квітів "Фантазія".

За детальнішою інформацією та консультацією у підборі турів телефонуйте за номером (097) 885-87-81. Самостійно вибрати тур можна в системі пошуку турів